Krzysztof Pietraszkiewicz

pietraszkiewicz.jpg

Krzysztof Pietraszkiewicz urodził się 13 marca 1955 r. Wykształcenie wyższe - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studiów Podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej. Dyrektor Biura, następnie Dyrektor Generalny Związku Banków Polskich od 1991r., członek Rady Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, przedstawiciel ZBP w Komisji Nadzoru Bankowego, przewodniczący Rady Nadzorczej Biura Informacji Kredytowej.

Wcześniej dyrektor gabinetu w Urzędzie Rady Ministrów, sekretarz Stolika Związkowego "Okrągłego stołu". Współtwórca oraz członek władz nadzorczych lub programowych zakładanych przy udziale ZBP kilkunastu instytucji międzybankowych. Brał czynny udział w restrukturyzacji Banku Gospodarki Żywnościowej i banków spółdzielczych. Jego pasją jest muzyka, piosenka poetycka i turystyka.

Ważne strony w języku angielskim

Banki Polskie 2006 – szanse, wyzwania, dylematy

Krzysztof Pietraszkiewicz
W listopadzie na zaproszenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu swój wykład - w ramach Forum Edukacji Ekonomicznej - wygłosił Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich.
Slajd prezentacji
1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 73  >